4. Geleneksel Anneler Günü Pikniği

  • 0
140512-nj2

4. Geleneksel Anneler Günü Pikniği

Category : Haberler-Duyurular

Geleneksel Anneler Günü pikniğinde, ABD’de yaşayan merhum Alparslan Türkeş’in kızı Çağrı Buğra Türkeş’i ”Yılın Annesi” olarak seçti ve pikniğe katılan tüm annelere gül dağıttı.

New Jersey eyaletinin Paterson şehrinde, Garret Mountain tepesindeki piknik alanında düzenlenen Anneler Günü Piknik törenine Türkler yoğun ilgi gösterdi. Tüm katılımcılara yemek verildiği ve çeşitli ikramların yapıldığı etkinlikte, katılımcılara hitaben konuşma yapan Amerika Türk İslam Ülkü Ocakları Dernek Başkanı Adil Yiğiter, başta şehit anneleri olmak üzere bütün annelerin, Anneler Günü’nü kutladığını söyledi.

Bu arada etkinliğe katılan Mustafa Aktaş, annelere gül dağıtımından önce, yılın annesi olarak kayınvalidesi Güzin Süreyya Yiğiter’i seçtiğini belirterek, üzerinde ”Dünyanın En Tatlı Kayınvalidesi-Anneler Günün Kutlu Olsun” yazan plaketi kayınvalidesine vererek sürpriz yapması alkış aldı.

İkramların ardından, pikniğe gelen tüm anneler, meydanda halay çekip eğlendiler. (TNY)


ARA

BAŞBUĞ TÜRKEŞ DİYOR Kİ;

Sizlere kolay bir başarı vaad etmiyorum. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir.
Bu yolda karşımıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır.
Bu çetin yola dayanabilecekler, bizimle gelsinler. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar, gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar.

Twitter’da Takip Et

AFİŞLERİMİZ

E-posta Üyeliği