Genel Başkan Vekili Kılavuz’u Ziyaret Ettik

  • 0
Olcay-Başkan

Genel Başkan Vekili Kılavuz’u Ziyaret Ettik

Category : Haberler-Duyurular

Amerika Ülkü Ocakları Başkanı Adil Yiğiter ve ocak yöneticileri ile Almanya Türk Federasyonu Bölge Yöneticisi Burak Doysal Ülkü Ocakları Eğitim ve Genel Başkan Vekili Olcay Kılavuz’u ziyaret etti.

Amerika Ülkü Ocakları Genel Başkanı Adil Yiğiter, Kılavuz’a faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Amerika Ülkü Ocakları Yiğiter “Ülkü Ocakları’nın ve Ülkücü Hareket’in varlığı Türk Milleti’nin en büyük teminatıdır. Dünyanın dört bir tarafında aynı duygu ve düşüncelere sahip olan bizler mutlaka muvaffak olacağız. Siz başta olmak üzere tüm Ülkücülere Amerika’daki kardeşlerinizden selamlar getirdim.” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ise “Ülkücü irade ilk günden beri yolunda azim ve kararlılıkla ilerlemektedir. Faaliyetlerinizi ilgiyle takip ediyorum ve daha büyük işler başaracağınızdan şüphem yok. Bu büyük davaya hizmet eden herkesten Allah (c.c.) razı olsun. Sizlerde Amerika’daki gönüldaşlarımıza selamlarımızı iletin.” dedi.

Ülkü Ocakları Genel Başkan Vekili Olcay Kılavuz, Almanya Türk Federasyonu Bölge Yöneticisi Burak Doysal ile de Avrupa’daki Türkler’in sıkıntıları ve beklentileri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.


ARA

BAŞBUĞ TÜRKEŞ DİYOR Kİ;

Sizlere kolay bir başarı vaad etmiyorum. Kısa zamanda bir iktidar umanlar bizimle yola çıkmasınlar. Yolumuz uzun ve çetindir.
Bu yolda karşımıza menfaat teklifleri, tehditler ve daha bir yığın engel çıkacaktır.
Bu çetin yola dayanabilecekler, bizimle gelsinler. Cesur olanlar, kuvvetli olanlar, gerçekten inananlar kafilemize katılsınlar.

Twitter’da Takip Et

AFİŞLERİMİZ

E-posta Üyeliği